




Тостер Adler AD 3206
Тостер Adler AD 3206
Ефективний тостер з потужністю 750 Вт може бути одночасно готувати два тосту. Підсмажування регулювання потужності дозволяє готувати тости з будь-якого ступеня обжарювання. Це робить їх хрусткими саме такими, як вони повинні бути. Піддон для крихт для зручності технічного обслуговування. Під час роботи корпус залишається прохолодним, що збільшує безпеку. У будь-який момент ви можете перервати підсмажування, натиснувши кнопку STOP. Потужність 750Вт. Плавне регулювання потужності підсмажування. Автоматичне відключення. СТОП. Піддон для крихт.
Характеристика тостера Adler AD 3206:
Потужність 750 Вт
Плавне регулювання потужності підсмажування
автоматичний відсікач
кнопка СТОП
Крихта лоток
Вага: 1.038 кг
Розміри упаковки: 39,5 х 12 х 19,6 см
Гарантія 1 рік.
EAN: 5908256833104
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Вид профессионального тостера | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість тостів | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 196 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Піддон для крихт | Так |
- Ціна: 299,95 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11336
299,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




