+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Шоколадний фонтан Mesko MS 4467
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шоколадний фонтан Mesko MS 4467
Шоколадний фонтан Mesko MS 4467 являє собою набір з трьох каскадів, по яких циркулює розігрітий гарячий шоколад. Перед запуском в нижню нішу шоколадного фонтану кладуть необхідну кількість шоколаду. Шоколад повинен мати не менше 50% какао. Під чашею приладу розташований нагрівальний елемент, що підтримує температуру близько 60° С. При цій температурі шоколад переходить у рідкий стан. В середині виробу варто вертикальний шнек і при включенні починає обертатися. У той час як розтоплений шоколад піднімається у верхню чашу, звідки каскадами стікає вниз, де його температура знову доводиться до необхідної величини, і процес повторюється знову. Температура стікає з каскадів шоколаду становить близько 40º С. Таким чином відбувається циркуляція шоколаду у замкнутому колі.

Шоколадний фонтан Mesko MS 4467 ідеально підійде до вашого столу на будь-яке свято, то день народження дитини або весілля, ви здивуєте всіх як дітей так і дорослих. Дивовижний прилад у вигляді шоколадний фонтан CR 4457 принесе здивування вам, а дітям солодку радість.

Шоколадний фонтан Mesko MS 4467 має компактні розміри: 20 х 20 х 24,5 див Завдяки цьому не займе багато місця на вашій кухні.
Характеристика шоколадного фонтану Mesko MS 4467:
Виготовлений з пластика, стійкого до дії високих температур
Можливість демонтажу окремих елементів
Призначений для використання в домашніх умовах
Розміри пристрою: висота ― 37 см, ширина ― 19 см
Температура: 60 C
Ємність: 500 мл
Потужність: 80 Вт
Максимальна потужність: 190 Вт
Електроживлення: 230 В ~ 50 Гц
Гарантії 1 рік
EAN: 5908256836655
Вага 1 шт: 1,3 кг
Розміри упаковки: 20 x 20 x 24.5 см

Кілька слів про марку Mesko:
Mesko відомий в Польщі та ЄС марки сегмента побутової техніки. Продукти, пропоновані високої якості, відрізняється сучасним дизайном, інноваційними технічними рішеннями і високим ступенем практичної корисності. З його інноваційної та унікальною досліджень і випробувань, продукти Mesko відповідати очікуванням клієнтів. Техніка Mesko проводяться на великих і відомих заводах, що гарантує високу якість своєї продукції. Всі продукти мають маркування СЕ і сертифікат НИЗ і мають 12-місячної гарантією, що проводиться Центральною служби Польщі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Вид фонтану | Шоколадний фонтан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 80 Вт |
| Загальна висота | 370 |
| Об`єм | 0.5 л |
- Ціна: 580 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12468
580 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








