+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32
-13%










Тепловентелятор керамичный ECG KT 10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 27.5 мм |
| Глибина | 15.5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Відключення при падінні |
| Призначення | Побутове |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 |
- Ціна: 1 394,45 ₴
- В наявності
- Код: ECG KT 10
1 602,82 ₴
1 394,45 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний














