




Термос Rainstahl RS 7734-10 brown 1 л.
Термос Rainstahl RS 7734-10 brown 1 л.
Термос Rainstahl RS 7734-10 brown 1 л. зроблений з нержавіючої сталі 18/10, що гарантує довгий термін служби і чудові експлуатаційні якості. Посуд з неіржавіючої сталі не окислюється і легко чиститися навіть абразивними засобами. Термос Rainstahl довго зберігає напої гарячими або холодними. Також є кнопковий запобіжний клапан для зручності користування. Подарункова упаковка.
Характеристика термоса Rainstahl RS 7734-10 brown 1 л.:
Обсяг, л: 1;
Корпус: нержавіюча сталь;
Ковпак: пластмаса;
Ковпак - чашка;
Діаметр, см: 8,4;
Висота см: 33,8;
Вага: 0,68 кг;
Размір (В/Ш/Г) см: 33,8 х 8,4 х 8,4 см;
Размір упаковки (В/Ш/Г) см: 34 х 9 х 9;
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Мы осуществляем доставку в разные города Украины:
Сумская область, Тернопольская область, Харьковская область, Херсонская область, Хмельницкая область, Черкасская область, Черниговская область, Черновицкая область, Винницкая область, Волынская область, Днепропетровская область, Донецкая область, Бахмут, Славянск, Енакиево, Константиновка, Донецк, Мариупол, Краматорск, Житомирская область, Закарпатская область, Запорожская область, Ивано-Франковская область, Киев, Киевская область, Кировоградская область, Луганская область, Лисичанск, Северодонецк, Хрустальный, Стаханов, Алчевск, Львовская область, Львов, Николаевская область, Одесса, Измаил. Та інші міста і села.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainstahl |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 338 мм |
| Глибина | 84 мм |
| Ширина | 84 мм |
- Ціна: 322,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15280
322,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







